Het team van MKB ClickService

Samen zorgen we voor een volledige, eersteklas service voor onze klanten.

 
Laurent Weber
Algemeen Directeur
l.weber@mkbclickservice.nl
 
Naoual Laoukili
Manager Klantenservice
n.laoukili@mkbclickservice.nl
 
Stefanie Brant
Manager Projectbeheer
s.brant@mkbclickservice.nl
 
Felix Bours
Debiteurenbeheerder
f.bours@mkbclickservice.nl
 
Annemarie Jansen
Medewerker Klantenservice
a.jansen@mkbclickservice.nl
 
Kevin van Aalst
Projectbeheerder
k.vanaalst@mkbclickservice.nl
 
Samantha Polman
Projectbeheerder
s.polman@mkbclickservice.nl
 
Thara van Veenendaal
Projectbeheerder
t.vanveenendaal@mkbclickservice.nl
 
Irwin Tervoort
Projectbeheerder
i.tervoort@mkbclickservice.nl
 
Lisa Marteros
Projectbeheerder
l.marteros@mkbclickservice.nl
 
Annet Lagemaat
Projectbeheerder
a.lagemaat@mkbclickservice.nl
 
Babette van de Groep
Projectbeheerder
b.vandegroep@mkbclickservice.nl
 
Dave Trentelman
Projectbeheerder
d.trentelman@mkbclickservice.nl
 
Fleur Visser
Copywriter
f.visser@mkbclickservice.nl
 
Wordt jij onze nieuwe collega?
Mail ons jouw CV en motivatiebrief
ikwilwerken@mkbclickservice.nl